Son Haberler
Anasayfa » Bize Dair » Yola çıkmaya hazır mısınız?

Yola çıkmaya hazır mısınız?

Sistemler çökebilir. Sistemleri pek tabi yok edebilirsiniz. Bir internet sitesi de aynı ölçütte, bir takım açıklardan veyahut hatalardan dolayı kesintiye düşebilir. Biz de sanırım böyle bir durumla karşı karşıya kaldık. Bir süre yayın dışıydık malumunuz. Bu sabaha dek sürdürdüğümüz çalışmaların neticesiyle, tek bir yayımladığımız yazıya bile zarar vermeden siteyi göçtüğü yerden dirilttik. Bu da bizim nazarımız olsun diyelim.

Yeniden yayında olmak, yeniden sizlere ulaşıyor olmak huzur verici. Biz yeniden yazdıklarımızı, çizdiklerimizi sitemizde sizlere sunuyor olacağız. İyiye dair, umutla ve ilk günkü heyecanla tabi ki… Sizlerden beklediğimiz, bol bol okumanız, eleştirmeniz ve destek olmanızdır. Her Pazar yine misafirlerimiz olacak, hemen her gün çeşit çeşit metinle sizlere ulaşacağız. Bu süreçte bir çok karar verdik. Bu kararları da yakın zamanda sizlerle paylaşacağız. Siteye yakın zamanda ekleyeceğimiz bir özellikle beraber, sitenin birçok konuda paylaşım yapması mümkün kılınacak. Bu da sitenin hayata dair daha çok girdide bulunmasını sağlayacaktır.

Ne olursa olsun, inandığımız bu yolda yürümekten çekinmeyeceğiz. Bize yol arkadaşları, bize yüreği sağlam dostlar lazım. Yola çıkmaya hazır mısınız?

KorsanKalem 04.12.14 15.30

Hakkında KorsanKalem