Son Haberler
Anasayfa » AyCadısı » GÜNLÜĞÜM’DEN (2)

GÜNLÜĞÜM’DEN (2)

15 Şubat 2018

Bugünü “Beddua Okuma Günü” ilan ettim…

14 Şubat’ın salakça bir coşkuyla kutlandığı ülkemde, korkunç ve iğrenç insanlık suçları işleniyor durmadan zira.15 Şubat uygundur değil mi? Hem anlamlı da olur!14’ünde çiçeğe, böceğe bürünür, 15’inde de koca koca güneş gözlükleri takarız!!! (Simgebilim’e selam olsun!)

Çocukları çok severim, çevremdeki hemen herkes gibi…Tüm “normal” insanlar gibi.

Hatta çocukluklarını bildiğim, şimdilerde gençliğini sürenler de benim için Çocuk’turlar… Kutsal’dırlar… Masum’durlar… Güzel’dirler… DOKUNULMAZ’dırlar!

Aklım, kalbim pek yerinde değil bugünlerde. Nedenini bu sayfadaki insanlar bilmeyecek, anlamayacaksa kimseler anlamaz!

15 Şubat ‘ta ettiğim Beddualar:

*Sadece üç yaşında olan bir meleğin, canını çok yakarak, onu parçalayan Cani!… ÖL!

*Sadece dört buçuk yaşındaki öz kızına, kanserle boğuştuğu için ona bacaklarını açamayan zavallı karısının biricik emanetine, ihanet ederek tecavüz eden Cani!… ÖL!

*Sadece on yedi yaşında, tüm gücünü kullanarak kanseri yenmiş bir genç kıza, üvey babalığın en iğrenç şeklini göstererek önce tecavüz edip, ardından öldürüp gömen Cani!… ÖL!

Not: 15 Şubat geçmiş olabilir ama, siz de benim gibi içinizi dağlayan İNSANLIK SUÇLARI’nı lanetleyin. Bu canavarları, benim gözümde ÖLÜM BİLE PAKLAMAZ ama, olsun…

N’olur… Sev-giy-le-ka-lın!

Hakkında Aycadısı

Merhabalar... Aslen Bursalı,İstanbul'da büyüyen,en sonunda da ANNE olabilmek için o koca, şişman,kart kentten arkasına bakmadan İzmir'e göç edip,her bişeye sıfırdan başlayan, cesur bir kocası olan,okuyup yazan,sanatın her haliyle ilgili bir yazma sevdalısıyım...Aynı zamanda da uslanmaz bir Romantik! Ve buradayım.Üretmek,paylaşmak ve fark yaratmak için. Şu an 12 yaşında olan oğlum Deniz'e ve güzeller güzeli tüm çocuklara daha güzel bir Dünya bırakabilmek için... Sevgiyi,saygıyı,hayatı,masumiyetin güzelliğini,sabrın erdemini ,paylaşmanın eşsizliğini soluyabilmek için... Buraya kadar okuduğunuza göre,şimdi birbirimize sarılıp,yüzümüzde kocaman bir gülümseme ile yeni hazineler bulmak için keşfedilmemiş adalara yelken açıp,KORSAN'lığa birlikte devam edebiliriz. Sevgiylekalın!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*